Harmonia ciała, serca
i umysłu

Koncert Lecznicze Dźwięki Muzyki Wibracyjnej

sobota 11 stycznia 2020, godz. 19.00
Prowadzi Asia Orłowska i Alek Sabuda

"Zamknij oczy i poczuj muzykę w ciele, poczuj jak masuje Twoje serce i budzi cudowne odczucia. Usłysz jak zamienia Twoje myśli w dźwięki i wprowadza do wyobraźni kolory, zapachy i cudowne obrazy. Czy miałeś już motylki w sercu kiedy całkowicie oddałeś się muzyce :) to odczucie czystej miłości. Zapraszamy na doświadczenie siebie w muzyce i muzyki w sobie..."

CO DAJĄ WIBRACJE I KIEDY SZCZEGÓLNIE WARTO?
Jeśli potrzebujesz uwolnienia napięć, oczyszczania emocjonalnego to doświadczysz między innymi cudownych właściwości wibracji gongów oraz mis kryształowych w stroju A-432 Hz oraz misy o częstotliwości DNA - 528 Hz oczyszczającej i harmonizującej nasze DNA. Muzyka Wibracyjna grana jest na instrumentach, których pozytywne wibracje można odczuć zarówno mentalnie jak i fizycznie.

LECZNICZE DŹWIĘKI MUZYKI WIBRACYJNEJ działają regenerująco na strukturę komórkową, psychikę i układ nerwowy człowieka, dzięki temu wspomagają każdy rodzaj rekonwalescencji, rehabilitacji, leczenia lub rozwoju emocjonalnego.
Wibracje dźwięków synchronizują pólkule mózgowe uwalniając pokłady kreatywności i jasność umysłu oraz uruchamiają wrażliwość na subtelne postrzeganie rozwijając zmysły.

LECZNICZY WPŁYW WIBRACJI DŹWIĘKU:
- masaż wibracjami własnego głosu i instrumentów naturalnych to najdoskonalszy masaż dla całego organizmu na poziomie komórkowym, a nawet atomowym,
- komórki oczyszczają się z toksyn, odbudowują błony komórkowe i zwiększają potencjał elektromagnetyczny,
- masaż wibracyjny uwalnia ciało od stresu i puszczają blokady emocjonalno - energetyczne w meridianach,
- odbudowują się łańcuchy DNA i aktywuje się pamięć komórkowa, - pogłębiasz oddech przeponowy i zwiększa się poziom natlenienia krwi i całego organizmu,
- następuje poprawa układu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego,
-następuje synchronizacja pracy mózgu, pojawiają się fale alfa, theta i delta,
- rozwijasz wyobraźnię, intuicję i kreatywność…

INSTRUMENTY NATURALNE NA KTÓRYCH GRAMY:
Gongi tybetańskie Fen i Tam Tam, Gongi wuhan Fen i Tam Tam, Gong brazylijski Fen, czakralny zestaw dźwiękowych Mis Kryształowych, śpiewająca Piramida Kryształowa, czakralny zestaw dźwiękowych Misy tybetańskich, Didgeridoo, Bębny oceaniczne, Bębny szamańskie, Bębny djembe&conga, Bębny burzowe, Grzechotki, Kije deszczowe, Tank Drum Zenko Harmony, Steel Tongue Drum, Zestaw dzwonków Koshi 4 żywioły, Kamertony anielskie, Dzwoneczki Chimes z brązu, czakralny zestaw dzwonków Energy Chimes, Rury dźwiękowe, Kalimba basowa Marimbula, Kalimba Twin, Kalimba B11 Melody, Kalimba Sansula Deluxe, Kamertony C&G, Tingsze, czakralny zestaw Kamertonów.
_______________________________________

CENA KONCERTU

Bilet 60 zł ( płatność gotówką na miejscu w dniu koncertu)
Bilet 50zł - płatność przez internet przed koncertem-
https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/koncert-lecznicze-dzwieki-muzyki-wibracyjnej/

__________________________________________

REZERWACJA MIEJSCA:
Rezerwacja miejsca dzięki płatności internetowej w naszym sklepie, której dokonasz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/sklep/warsztaty-i-ceremonie/koncert-lecznicze-dzwieki-muzyki-wibracyjnej/


Więcej informacji dotyczących Leczniczego działania Dźwięków Muzyki Wibracyjnej znajdziesz tutaj: https://www.wibracjamilosci.pl/warsztaty-i-ceremonie/lecznicze-dzwieki-muzyki-wibracyjnej/

LOKALIZACJA KONCERTU:

Joga Centrum Adama Bielewicza Pankiewicza 1, Warszawa.

Prosimy przyjdź 15 minut przed godziną koncertu. Przynieś ze sobą karimatę, koc, poduszkę, żeby w pełni komfortowo rozluźnić się i zrelaksować.

Prowadzący: Asia Orłowska, Alek Sabuda

Kontakt: e-mail: info@wibracjamilosci.pl
Asia Orłowska tel. 606 699 000 lub za pośrednictwem Facebook'a

Słonecznie zapraszamy :)
Asia&Alek