Ceremonia Oddechu

niedziela 15 października 14.00 - 16.00
Prowadzi Dariusz Małojło, muzyka i głos Anna Szyszka


Ceremonia Oddechu to silna i głęboka 2-godzina podróż, gdzie będziemy prowadzeni do wyższego stanu świadomości za pomocą głębokiego połączonego oddechu - w ten sposób dostarczamy organizmowi tlenu i energii do uwolnienia uwięzionych emocji, urazów i traum które mogą wydostać się na powierzchnie oczyszczając nasze ciało. Pozostawiając uczucie bycia bardziej pełnym i zintegrowanym.

Podczas ceremonii doświadczysz całego spektrum odczuć i emocji dostępnych dla człowieka, jednocześnie rozszerzając Twoją zdolność do posiadania i wspierania swobodnego przepływu energii życiowej. Ta praca pomaga przebić się przez wiele warstw zbroi ciała, uwalniając mentalny, emocjonalny oraz fizyczny opór, wspierając otwarcie przestrzeni aż do kręgosłupa. Pozwala to być coraz bardziej obecnym, świadomym i radosnym człowiekiem. Otwierasz się głębiej na akceptację samego siebie oraz innych, uwalniając się od chronicznych napięć w ciele, ograniczających wzorców oraz traum otwierasz się, aby cieszyć się życiem w całej okazałości i poczuć się dobrze we własnym ciele.

Będziemy pracować na leżąco, proszę wziąć ze sobą komfortowe ubranie które nie będzie krępowało ruchów, coś cieplejszego żeby ubrać po warsztacie. I wodę do picia. 

Przed przystąpieniem do ceremonii można określić osobistą intencję z którą będziesz pracował/a, może to wzmocnić proces a następnie pomóc w uwolniu się od problemu. 

PRZECIWSKAZANIA: dla kobiet w ciąży, osób mających problemy z sercem i z nadciśnieniem.


KIEDY: 
15.10.2017 (niedziela) godz. 14:00 - 16:00

GDZIE: 
Joga Centrum Adama Bielewicza, 
Pankiewicza 1, Warszawa

WYMIANA ENERGII: 100 PLN 

Ilość osób ograniczona.
Zapisy i informacje: 
DARIUSZ MAŁOJŁO 
tel. 606104459, 
mail: bbtr.oddech@gmail.com


Prowadzący:
DARIUSZ MAŁOJŁO - certyfikowany praktyk pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy, trener personalny, tancerz, performer, inżynier.

Ukończył studia magisterskie w kierunku Elektrotechnika oraz MiBM na Politechnice Krakowskiej. Przez 8 lat związany z biznesem jako inżynier specjalista. Ukończył 2-letni trening praktyka pracy z oddechem metodą BBTR® BioDynamiczny Oddech i Uwalnianie Traumy prowadzony przez twórcę metody Gitena Tonkova, jest asystentem podczas treningów BBTR®.
Od wielu lat pracuje i pogłębia swoją wiedzę na temat pracy z ciałem, masażem, świadomością ciała i wpływem oddechu na procesy w nim zachodzące.
Jest założycielem Dariusz Małojło - Breathwork Art&Therapy, gdzie łączy pracę terapeutyczną i artystyczną.
Jest twórcą projektu Breath Ceremony - Ceremonia Oddechu oraz Oddech w Męskim Kręgu z którymi podróżuje po Polsce i Europie. 
Aktualnie wspołpracuje z Beskidzkim Instytutem Psychoterapii, gdzie prowadzi sesje z Biodynamicznego Oddechu i Uwalniania Traumy® oraz pogłębia wiedzę w dziedzinie pracy z traumą.
Tel +48 606104459, - Mail: bbtr.oddech@gmail.com 
[1] https://www.facebook.com/malojlo.art/
[2] https://www.facebook.com/breathceremonies/

ANNA SZYSZKA - Muzykuję od lat bardzo już wielu. Gram na gitarze, flecie i bębnach ramowych, które sama robię.
Po wielu latach grania i śpiewania muzyki różnej: jazzu, swingu, gospel, rocka itp, moje poszukiwania zaprowadziły mnie w duchowy wymiar muzyki
Zaczęłam zadawać sobie pytania: czy chcę odtwarzać muzykę napisaną przez kogoś innego? Czy słowa i muzyka, którą znam rzeczywiście wyraża mnie tu i teraz?
Eksplorowałam duchowy wymiar muzyki, uzdrawiającą moc dźwięku i wibracji.
Aspekt intencji w śpiewaniu i wiele innych spokrewnionych dziedzin.
Wynik moich wieloletnich poszukiwań zawrę w tych właśnie zajęciach.
Jestem także malarką, stylistką, wizażystką i kostiumografką. Żegluję i nurkuję.
Brałam udział w wielu projektach muzycznych, reklamowych, filmowych i teatralnych w różnym charakterze.