Odmładzający Automasaż Twarzy - warsztat Khrystyny Struk

21 października (sobota) 15.00-16.30

Kochani 
Zapraszam serdecznie na warsztaty w ramach Jogi Pięknej Twarzy – ODMŁADZAJĄCY AUTOMASAŻ TWARZY
Na warsztacie dowiecie się czym jest joga twarzy oraz jak wykorzystać automasaż na co dzień by wyglądać młodziej.
Spotykamy się w cudownym miejscu gdzie w przyjaznej atmosferze zadbacie o siebie i swoje potrzeby. 

O JODZE PIĘKNEJ TWARZY
Joga Pięknej Twarzy to autorska i skuteczna metoda pracy z twarzą. Oparta na naturalnych ruchach twarzy, szyi i głowy. Powstała z myślą o wszystkich którzy cenią sobie naturalny sposób dbania o swoją urodę. 

Metoda JPT w praktyce to ćwiczenia i ruchy które w prosty sposób pomagają zachować jędrną i promienną skórę twarzy. 

Na Jogę Pięknej Twarzy składa się: 
- ćwiczenia twarzy 
- automasaż twarzy 
- akupresura twarzy

JPT jest to alternatywa dla medycyny estetycznej. Można stosować także w celach zdrowotnych np. po wylewie po to by funkcje sparaliżowanej części twarzy wróciły do swojej naturalnej mimiki.

Zadaniem automasażu jest utrzymanie mięśnie i skórę twarzy w dobrej kondycji. Regularne masowanie twarzy uelastycznia mięśni i skóry twarzy. Redukuje głębokość zmarszczek i nadają cerze jednolity koloryt. Pomaga zachować promienny i wyraźnie młodszy wygląd.

Automasaż wykonujemy po wcześniejszym oczyszczeniu skóry. Nakładamy olejek lub krem dla dobrego poślizgu i masujemy. Zaczynamy od szyi i powoli idziemy ku górze tak aby wymasować każdą część twarzy i żeby efekt liftingujący był mocniejszy. 

CEL WARSZTATU 
Uświadomienie sobie że automasaż twarzy jest równie ważny jak nakładanie kosmetyków. Nauczenie się automasażu i korzystać z niego na co dzień.

ZAPISY
Zgłoszenia są przyjmowane przez SMS na nr 737842198 wpisując: JPT - automasaż, imię i nazwisko

INWESTYCJA
90 zł płatne na miejscu gotówką

WAŻNE! PROSZĘ ZABRAĆ ZE SOBĄ COŚ DO DEMAKIJAŻU JUB PRZYBYĆ NA WARSZTAT BEZ MAKIJAŻU.


PROWADZĄCA:
Khrystyna Struk - certyfikowana Trenerka Facefitnessu. Ukończyła kurs Masażu Japońskiego Twarzy. Autorka metody Joga Pięknej Twarzy. Dyplomowana Instruktorka Jogi. Tancerka. Współorganizatorka beWell Festiwalu.
Promuje zdrowy i aktywny styl życia. Jest osobą o wielu pasjach. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca i poznawać ludzi. Przez kilka lat tancerka Teatru Tańca Inoj. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Kocha muzykę, książki i teatr. Organizuje warsztaty dla dzieci i kobiet. Interesuje się ayurwedą i stawia na rozwój osobisty. Podchodzi holistycznie do siebie i swojego nauczania. Jest pełna energii i dzieli się tą energią z innymi.

Więcej informacji na www.stresslessyoga.pl