Rozkład zajęć

na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem

W środę 1 listopada nie ma żadnych zajęć.

Centrum, Pankiewicza 1 (domofon 26)                

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  7.00-8.30
ogólna 
Magda

7.00-8.30
ogólna
Khrystyna

7.00-8.30
ogólna
Kamila
7.00-8.30
ogólna
Agata

8.15-9.00

ćw. oddechowe
Paweł

(5.11 Paweł
12,26.11 Ewelina 
19.11 Adam)

9.00-10.30
ogólna 
Khrystyna
9.00-10.30
początkująca
Ewelina

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-10.30
początkująca 
Kamila

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-11.00
ogólna plus
Paweł 

9.00-10.30
ogólna
22,29.10 Agata

11.00-12.30

joga
po 50-tce
Khrystyna


11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek 
  11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek 
11.00-12.30
początkująca 
Paweł
10.30-12.00
początkująca
22,29.10 Agata
15.30-17.00
ogólna
Paweł
15.30-17.00
łagodna
Kamila
15.30-17.00
początkująca 
Paweł 
15.30-17.00
łagodna
Ewelina
15.30-17.00
początkująca 
Ewelina
12.30-14.00
kobieca 
Magda
12.00-13.30
ogólna 
22,29.10 Adam
17.00-18.30
początkująca 
Paweł 
17.00-18.30
ogólna
Paweł
17.00-18.30 
ogólna
Paweł
17.00-18.30
ogólna
Ewelina
17.00-18.30
tematyczna 
Ewelina
17.00-18.30
ogólna
Ewelina

17.00-18.30
ogólna
Agata

18.30-20.00
ogólna
Marek 
18.30-20.00
początkująca 
Paweł
18.30-20.00
ogólna
Adam 
18.30-20.00
początkująca 
Paweł
18.30-20.00
ogólna
Adam  
 


20.00-21.30

zdrowie
kręgosłupa
Marek

20.00-21.30
ogólna
Adam
20.00-21.30 
początkująca 
Adam 
20.00-21.30
ogólna
Paweł 
20.00-21.30
początkująca 
Adam 

Dzień Otwarty
5 listopada
14.00 - 16.00 lub
15.00 - 17.00
Adam 

Ursynów, Koncertowa 8 (wejście N przy sali gimnastycznej - na prawo od wejścia głównego do szkoły) 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela


18.30-20.00
początkująca 
i ogólna
Magda

18.30-20.00
początkująca 
i ogólna
Adam


  9.00-10.30
początkująca 
i ogólna
Adam

Zastępstwa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

          21 października
17.00 Adam
22 października
17.00 Adam
  24 października
9.00 Sławka
17.00 Kamila
20.00 Paweł
  26 października
15.30 Mirella
17.00 Mirella
27 października
15.30 Kamila
17.00 Kamila
28 października
17.00 Adam
29 października
17.00 Kamila
  31 października
9.00 Kamila
1 listopada
nie ma zajęć
2 listopada
15.30 Mirella
17.00 Mirella
3 listopada
15.30 Kamila
17.00 Kamila
4 listopada
17.00 Adam
 
  7 listopada
9.00 Adam
  9 listopada
7.00 Sławka

9.00 Sławka
15.30 Mirella
17.00 Mirella
Ursynów
18.30 Magda
10 listopada
18.30 Ewelina
20.00 Khrystyna
  12 listopada
Ursynów
9.00 Magda
  14 listopada
15.30 Agata
  16 listopada
7.00 Sławka
9.00 Sławka
    19 listopada
Ursynów
9.00 Magda 
  21 listopada
15.30 Agata
  23 listopada 
Ursynów
18.30 Magda
24 listopada
18.30 Kamila
20.00 Kamila
  26 listopada
Ursynów
9.00 Magda
  28 listopada
15.30 Agata
17.00 Agata
20.00 Paweł
  30 listopada
7.00 Sławka
9.00 Sławka
     

Grupa tematyczna

piątki 17,00-18,30
prowadzi Ewelina Godlewska

6 października - pozycje ze skrętem
13 października - wprowadzenie do pozycji odwróconych
20 października - wprowadzenie do cyklu powitania słońca
27 października - praca z powięziami (Kamila)