Rozkład zajęć do 30 czerwca

Centrum, Pankiewicza 1 (domofon 26)     

Środa

Czwartek

Piątek

7.00-8.30
ogólna
Magda

7.00-8.30
ogólna
Kamila 
7.00-8.30
ogólna
Kamila
9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-10.30
początkująca 
Kamila 
9.00-10.30
ogólna 
Marek
11.00-12.30
joga po 50-tce
Marek 
  11.00-12.30
joga po 50-tce
Marek
15.30-17.00
początkująca 
Khrystyna
15.30-17.00
łagodna
Justyna
15.30-17.00
początkująca 
Justyna
17.00-18.30 
ogólna
Khrystyna
17.00-18.30
ogólna
Justyna

17.00-18.30
tematyczna 
Justyna
18.30-20.00
ogólna
Adam  

18.30-20.00
początkująca 
Adam
18.30-20.00
ogólna
Adam
20.00-21.30 
początkująca 
Adam
20.00-21.30
ogólna
Adam
20.00-21.30
początkująca 
Adam

Ursynów, Koncertowa 8 (wejście N przy sali gimnastycznej - na prawo od wejścia głównego do szkoły) 

Środa

Czwartek

Piątek


18.30-20.00
początkująca i ogólna
Magda


Zastępstwa

Środa

Czwartek

Piątek

28 czerwca
7.00 Magda
15.30 Khrystyna

17.00
Khrystyna

29 czerwca
15.30 Justyna
17.00 Justyna
18.30 Adam

20.00 Adam
Ursynów
18.30 Magda

30 czerwca
7.00 Kamila
15.30 Justyna
17.00 Justyna

Rozkład zajęć 1 lipca - 3 września 2017

Centrum, Pankiewicza 1 (domofon 26)     

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  7.00-8.30
ogólna 
Magda

 

7.00-8.30
ogólna
Kamila



 

9.00-10.30
ogólna 
Ewelina

9.00-10.30
początkująca
Ewelina

9.00-10.30
ogólna 
Marek
 
9.00-10.30
początkująca 
Kamila

9.00-10.30
ogólna 
Marek

9.00-10.30
ogólna 
Paweł

9.00-10.30
ogólna
Beata 2.07/
Ewelina 9,23.07/
Paweł 16,30.07

11.00-12.30

joga
po 50-tce
Ewelina


11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek

  11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek

10.30-12.00
początkująca 
Paweł

10.30-12.00
początkująca  
Beata 2.07/
Ewelina 9,23.07/
Paweł 16,30.07
15.30-17.00
łagodna
Paweł

  15.30-17.00
początkująca 
Paweł

15.30-17.00
łagodna
Ewelina

15.30-17.00
początkująca 
Ewelina

12.00-13.30
kobieca 
Magda


 

17.00-18.30
początkująca 
Paweł

17.00-18.30
ogólna
Paweł

17.00-18.30 
ogólna
Paweł

17.00-18.30
ogólna
Ewelina

17.00-18.30
tematyczna 
Ewelina

17.00-18.30 
ogólna
Ewelina


18.30-20.00
ogólna
Marek

18.30-20.00
początkująca 
Paweł

18.30-20.00
ogólna
Adam

18.30-20.00
początkująca 
Paweł

18.30-20.00
ogólna
Adam

 


20.00-21.30

zdrowie
kręgosłupa
Marek

20.00-21.30
ogólna
Adam

20.00-21.30 
początkująca 
Adam

20.00-21.30
ogólna
Paweł

20.00-21.30
początkująca 
Adam


 

Ursynów, Koncertowa 8  - w czasie wakacji zajęcia nie odbywają się 

Zastępstwa

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
          1 lipca
9.00 Magda
10.30 Magda
17.00 Monika
2 lipca
9.00 Beata
10.30 Beata
3 lipca
15.30 Kamila
17.00 Kamila
4 lipca
9.00 Ewelina
17.00 Ewelina
18.30 Ewelina
20.00 Khrystyna
5 lipca
15.30 Khrystyna
17.00 Khrystyna
18.30 Dawid
20.00 Dawid
6 lipca
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
7 lipca
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
8 lipca
9.00 Kamila
10.30 Kamila
 
17 lipca
18.30 Kamila
20.00 Kamila
18 lipca
20.00 Khrystyna
19 lipca
9.00 Ewelina
11.00 Ewelina
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
  21 lipca
9.00 Kamila
11.00 Ewelina
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
   
24 lipca
18.30 Adam
20.00 Adam
  26 lipca
9.00 Ewelina
11.00 Ewelina
  28 lipca
9.00 Adam
11.00 Ewelina
   
  1 sierpnia
20.00 Khrystyna
2 sierpnia
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
  4 sierpnia
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
   
14 sierpnia
18.30 Adam
20.00 Adam
  16 sierpnia
9.00 Ewelina
11.00 Ewelina
  18 sierpnia
9.00 Adam
11.00 Ewelina
   
21 sierpnia
15.30
17.00 
22 sierpnia
17.00 
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
23 sierpnia
15.30 Khrystyna
17.00 Khrystyna
18.30 Magda
20.00 Magda
24 sierpnia
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
25 sierpnia
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
26 sierpnia
9.00
10.30
 
28 siepnia
15.30 Adam
17.00 Adam
29 sierpnia
17.00 Adam
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
30 sierpnia
15.30 Khrystyna
17.00 Khrystyna
31 sierpnia
18.30 Khrystyna
20.00 Khrystyna
  2 września
9.00 Adam
10.30 Adam
 

Grupa tematyczna

piątki 17,00-18,30
prowadzi Ewelina Godlewska

23 czerwca - przygotowanie do hanumanasany (szpagatu)
30 czerwca - praca w asanach z krzesłem
7 lipca - pozycje stojące
14 lipca - rozluźnienie obszaru krzyża i bioder
21 lipca - rozluźnienie obszaru szyi i barków
28 lipca - pozycje stojące ze skrętem