Harmonia ciała, serca
i umysłu

Joga Centrum

Joga Centrum Adama Bielewicza jest jedną z największych i najbardziej renomowanych szkół jogi Iyengara w Polsce. Szkoła istnieje od 1999 roku.

Nasz zespół tworzą wyłącznie dyplomowani nauczyciele z kilku-, kilkunastoletnim doświadczeniem w praktyce i nauczaniu jogi. Stale doskonalimy swoje umiejętności.

Uczymy jogi wg metody Iyengara, jednej z najbardziej popularnych metod jogi na świecie, cenionej ze względu na swoją precyzję, głębię, szybkie efekty, oraz możliwość praktykowania przez wszystkich niezależnie od wieku, sprawności i światopoglądu.

W naszej szkole swoje pierwsze kroki w jodze stawiało wielu obecnych nauczycieli uczących w szkołach jogi i fitness klubach w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Joga Centrum i dołączenia do grona naszych uczniów i przyjaciół. Mamy nadzieję, że przy pomocy jogi odnajdziecie wewnętrzną harmonię, która pomoże Wam w codziennym życiu.


Dlaczego Joga Centrum: 

  • Najlepsi nauczyciele - tylko dyplomowani z wieloletnim doświadczeniem w praktyce i nauczaniu.
  • Idealna lokalizacja - samo Centrum i Ursynów. Dojazd metrem, autobusem, tramwajem
  • Zajęcia 7 dni w tygodniu od 7 rano do 21.30. Najwięcej zajęć w Warszawie.
  • Różne poziomy: od początkujących do zaawansowanych
  • Wyjątkowo wygodny karnet miesięczny dający możliwość przychodzenia na zajęcia zawsze kiedy macie czas i ochotę (nawet codziennie) bez konieczności wcześniejszych zapisów