Harmonia ciała, serca
i umysłu

Zapraszamy na masaże w Warszawie do masujących na naszych obozach jogi Ani i Anity

Anna Romanowska

annakorabromanowska@gmail.com tel. 513 032 265

Pankiewicza 1 lokal 26 - Joga Centrum

 Anna Romanowska - masażystka, praktyk jogi, terapeutka, wegetarianka. Masażem zajmuje się od ponad 20 lat, profesjonalnie od 12 lat, wykonuje 11 technik, głównie wschodnich. 1 i 2 stopień masażu ukończone w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie w zakresie 11 wschodnich i zachodnich technik masażu: Klasyczny, segmentarny, izometryczny, sportowy, kosmetyczny twarzy, chiński, japoński siatsu, Reiki, Odchudzający, Akupresura, Techniki manualne
Ukończyła 4-letnie kursy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Krakowie w Instytucie Claude'a Diolosy (nauczyciel Mattias Hunecke), w zakresie akupunktury, ziołolecznictwa, oraz diagnozy z pulsu i języka. Ukończyła także kursy gotowania wg 5 Przemian w Warszawie. Od 12 lat sama gotuje tą metodą i prowadzi kursy gotowania wg 5 Przemian i wykłady na temat wpływu emocji na narządy wewnętrzne, zegara organów i zdrowej diety. Jest wieloletnią i wierną uczennicą Gurumaji Chidvilasanandy i Baby Muktanandy, ze ścieżki Siddha Yogi, opartej na filozofii śiwaizmu kaszmirskiego. Jest członkiem i współzałożycielem Stowarzyszenia Siddha Yogi w Polsce. Jest animatorem grup studyjnych w SY. Jogę praktykuje od 12 roku życia. Podczas masażu zajmuje się człowiekiem holistycznie, jako całością, nie pomijając sfery psychicznej, mentalnej, duchowej, energetycznej i fizycznej. "Po wykonanym masażu poczujesz nie tylko lekkość swojego ciała, ale masaż zdopinguje do działania, doda energii i sił do dalszego życia, rozbudzi uśpione zasoby energetyczne. Poczujesz radość i miłość do świata." 


Masaż holistyczny
Masaż holistyczny obejmujący człowieka jako całość, zarówno ciało fizyczne i mentalne, jak i emocjonalne i duchowe.
Masaż rozpoczyna się badaniem z pulsu i języka, na podstawie którego można ocenić stan zdrowia i kondycję narządów wewnętrznych. Wówczas następuje masaż całego ciała (stopy, nogi, plecy, kark, ręce, głowa), w którym używane są techniki chińskie Qi Gong, japońskie- Shiatsu, oraz często ćwiczenia tajskie, bańki chińskie, moksa dymna. 
Masaż ma służyć odblokowaniu kanałów energetycznych. Następuje w nim także uelastycznienie krążków międzykręgowych, rozluźnienie napięć mięśniowych, równowaga potrójnego ogrzewacza (TMC), a także zrelaksowanie oraz odżywienie mózgu i pożywienie mięśni. 
Podczas masażu udzielane są porady zdrowotne i dietetyczne, pogłębiane są umiejętności radzenia sobie ze stresem, właściwej komunikacji międzyludzkiej, koncentracji na przedmiocie, oraz wiele innych tematów w zależności od indywidualnych potrzeb człowieka.
Do masażu używane są naturalne, oraz kremy indyjskie o pięknym zapachu działającym aromaterapeutycznie.  
90 min / 200 PLN

Masaż twarzy, głowy i dekoltu 
Do masażu używane są kremy:
• sandałowy
• szafranowy
• kokosowy
• pszeniczny
• różany lub kurkumowy
oraz olej jaśminowy. Masaż jest połączeniem masażu kosmetycznego z techniką Shiatsu. W pierwszej części masażu pobudzane są mięśnie twarzy i dekoltu-następuje masaż ujędrniający i odprowadzający limfę do węzłów chłonnych. 
W drugiej części masażu udrażniane są kanały energetyczne.
Masaż jest niezwykle relaksujący, wyciszający, oraz oczyszczający aurę.

60 min / 150 PLN
Masaż Shiatsu - całego ciała 
Japoński masaż wykonywany bez olejków. Stosuje się w nim mocny ucisk na meridiany (kanały energetyczne), usuwane są blokady i zastoje krwi i Qi. Masaż relaksujący i odprężający.
135 min / 230 PLN
Ćwiczenia Tajskie - Joga dla leniwych 60 min / 120 PLN
Masaż stóp 60 min / 130 PLN
Masaż kręgosłupa 60 min / 150 PLN
Masaż całościowy 90 min / 170 PLN

 

Anita Jarocka

anitajaro@wp.pl tel. 784 860 171

www.facebook.com/Masaż-Polinezyjski

Masaż POLINEZYJSKI

- pomaga rozładować długotrwały stres, łagodzi wewnętrzny niepokój i bóle w ciele;
- powoduje głęboki relaks psychiczny i fizyczny. Pomaga przy dolegliwościach ciała, takie jak bóle pleców, kręgosłupa, barków, bioder, nóg i stawów;
- pobudzony zostaje układ krążenia, następuje samoregulacja ciśnienia tętniczego, zwiększa się przepływ limfy w tkankach, co mobilizuje komórki do samooczyszczania się z toksyn.

Masaż trwa ok 1,5 h = 160 zł.

Masaż AJURWEDYJSKI - UDVARTANA (peeling indyjskimi ziołami zmieszanymi z sezamowym olejem ajurwedyjskim.

- działa przeciwzapalnie i detoksykująco dzięki użytym proszkom do masażu;
- wzmacnia i poprawia napięcie tkanki dzięki użytym ziołom i zbożom zawierającym między
innymi kwas krzemowy (jęczmień) oraz witaminę C (agrest indyjski, amla);
- stosowany jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian celulitowych, chorobowych
zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych. Skutecznie
usuwa z organizmu szkodliwe toksyny i poprawia krążenie krwi. Wzmacnia układ mięśniowy,modeluje sylwetkę, nadaje skórze zdrowy wygląd.
Masaż trwa ok 1,5 h =200 zł

NOWOŚĆ - Japoński Cosmolifting twarzy (Sorensensistem™)
Zabieg manualny odmładzający twarz, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal, ujędrnia i uelastycznia skórę.
Wzmaga proces usuwania toksyn, tonizuje skórę, minimalizuje i spłyca zmarszczki.
Masaż pomaga eliminować bóle migrenowe a także rozświetla i odświeża skórę.
Alternatywa dla botoksu oraz innych zabiegów inwazyjnych medycyny estetycznej.
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. 
 
Zabieg trwa 50-70 min koszt 200 zł ( możliwość wykupienia karnetów).

Anita Jarocka - wytrawna masażystka z kilkunastoletnią praktyką oraz entuzjastka i propagatorka muzyki etno world. W wolnych chwilach chodzi po górach.

Przyjmuję w gabinecie w okolicach Dworca Wschodniego, jest również możliwość dojazdu do klienta.