Harmonia ciała, serca
i umysłu

Kamila Karpińska

 

 

Z wyksztalcenia i powołania jestem psycholożką, trenerką i nauczycielką jogi. Moją misją jest wspieranie innych w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju. Prowadzę bloga poświęconego holistycznemu zarządzaniu energią życiową w stresie: www.streso-terapia.pl.

Joga towarzyszy mi od 14 lat w najtrudniejszych momentach życia i w chwilach wielkiej radości. Im więcej praktykuję, tym bardziej widzę, ile jeszcze przede mną :) Czerpię głównie z przekazu B.K.S Iyengara, stale uczestnicząc w warsztatach doskonałych nauczycieli (jak Romek Grzeszykowski, Jurek Jagucki czy Konrad Kocot). Fascynuje mnie związek ciała i umysłu oraz wszelkie terapeutyczne formy pracy z ciałem pomagające uwolnić stres i odzyskać radość życia ( TRE, Somatic Experiencing, psychoterapia metodą Lowena, joga powięziowa). Dlatego na moich sejsach możecie spodziewać się dużej dawki spokoju i łagodności z subtelnym sprawdzaniem swoich granic :)

Obserwuję, jak wiele się we mnie zmienia pod wpływem uważnej pracy z ciałem, z emocjami i konsekwentnej praktyki. Dlatego chcę dzielić się tą wiedzą z Wami najlepiej, jak potrafię.

Kamila