Harmonia ciała, serca
i umysłu

Rodzaje zajęć

Joga Centrum stworzyliśmy z myślą o ludziach chcących w bezpieczny sposób odkrywać siebie poprzez pracę z ciałem, oddechem i świadomością. Jest to miejsce w którym w zgodzie ze swoimi możliwościami i potrzebami mogą ćwiczyć osoby o różnych predyspozycjach. Znajdą tu miejsce osoby potrzebujące regeneracji psychofizycznej, szukające sposobu na poradzenie sobie ze stresem, jak i osoby pełne energii gotowe do intensywnych ćwiczeń. Każdy sam dobiera odpowiednią dla siebie częstotliwość i intensywność ćwiczeń.

Grupa początkująca

Rozpoczynając praktykę przez miesiąc uczestniczyć będziecie w zajęciach grupy początkującej na której postawicie swoje pierwsze kroki na ścieżce jogi. Jest to grupa przeznaczona dla osób które jeszcze nigdy nie ćwiczyły, pozwalająca nauczyć się podstawowych pozycji i zasad bezpiecznej praktyki. Po jej ukończeniu będziecie mogli w nieograniczony sposób brać udział we wszystkich pozostałych zajęciach. Do wyboru 12 zajęć grupy początkującej w tygodniu.

 
 

Po miesięcznej grupie początkującej

 

Grupy ogólne stanowią trzon praktyki, wykonujemy tu wszystkie podstawowe pozycje. Cieszą się one największym powodzeniem w Joga! Centrum. Doskonałe dla każdego po ukończeniu grupy początkującej. Do wyboru 30 zajęć w tygodniu.

Na grupy łagodne zapraszamy osoby potrzebujące z różnych powodów łagodniejszej praktyki, także kobiety w czasie menstruacji i ciąży. Są to spokojne zajęcia zawsze zakończone długim relaksem. Może być grupą przejściową między grupą początkującą i zajęciami I stopnia.
Zdrowie kręgosłupa - zajęcia jogi poświęcone profilaktyce i terapii schorzeń kręgosłupa będzie prowadził Marek Migała - dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara, specjalista rehabilitacji z 13 letnim doświadczeniem terapeutycznym w leczeniu schorzeń kręgosłupa.
  Grupa kobieca - zajęcia uwzględniające specyfikę praktyki jogi w czasie miesiączki, ciąży oraz w okresie okołomenopauzalnym. Zawierają elementy profilaktyki zaburzeń struktur dna miednicy (np. nietrzymanie moczu, bóle krzyża). 
Joga po 50-tce . Zapraszamy na nowy rodzaj zajęć uwzględniający specyfikę praktyki jogi po 50-tce. 
Zajęcia prowadzić będzie Marek Migała - dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara, specjalista rehabilitacji z 13 letnim doświadczeniem terapeutycznym. 
Joga w modelu fizjoterapeutycznym dla osób po 50 roku życia - Marek Migała

Po 3 miesiącach praktyki
 

Relaks i ćwiczenia oddechowe to nauka głębokiego relaksu oraz pełnego i świadomego oddechu. Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących doświadczyć subtelniejszej pracy z ciałem, oddechem i umysłem oraz dla osób potrzebujących gruntownej regeneracji psychofizycznej. Dla osób ćwiczących ponad 3 miesiące na zajęciach I stopnia. Dwa razy w miesiącu w ramach piątkowych grup tematycznych.

 

Ogólna + dłuższa i pogłębiona praktyka