Harmonia ciała, serca
i umysłu

Jak zapisać się na zajęcia?

Drogie joginki, drodzy jogini :)
Przygotowujemy się do powitania Was w Joga Centrum od soboty 6 czerwca !
Ze względu na planowane ograniczenia i zasady bezpieczeństwa wprowadzamy różne zmiany w funkcjonowaniu szkoły. Poprzednio pisaliśmy o działaniach higienicznych, dziś o organizacyjnych.
Wielu rzeczy jeszcze nie wiemy, staramy się przewidywać sytuację. Będziemy na nią elastycznie reagować.

!!! Poniższe zasady wprowadzamy na przejściowy czas. Jest to początkowa próba zadbania o Wasze bezpieczeństwo, wygodę i sprawne działanie szkoły. Tak szybko, jak będzie można, będziemy te zasady rozluźniać, aby powrócić do swobody, jaką mieliście u nas przez ostatnie 20 lat :) !!!

Karnety i rezerwacje zostaną uruchomione w poniedziałek 1 czerwca 0 12.00. Gdy pojawią się oficjalne rozporządzenia opisujące zasady, dopasujemy do nich np liczbę osób mogących być na zajęciach (obecnie zakładamy 16 osób). Planowany rozkład zajęć znajdziecie pod jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/kalendarz-zajec?day=01-06-2020

Karnet stacjonarny
Z powodu ograniczeń w ilości osób ćwiczących, wprowadzamy rezerwację wszystkich zajęć i jedynie karnety „ilościowe”: 1, 4, 6 i 8 wejść.
Karnet możesz kupić na stronie jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet
Zarezerwuj wybrane zajęcia (możesz mieć maksymalnie 6 rezerwacji, 1 na dzień)
Wejście zostanie pobrane z Twojego karnetu, gdy przyjdziesz na zajęcia.
Jeśli nie odwołasz rezerwacji (najpóźniej 3 godziny przed zajęciami) i nie przyjdziesz na nie, też 1 wejście zostanie pobrane z Twojego karnetu.
Możesz zapisywać się na listę rezerwową. W momencie gdy ktoś odwoła swoją rezerwację, otrzymasz e-maila z informacją, że możesz uczestniczyć w zajęciach (najpóźniej 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć).
Rezerwacje dokonane poza terminem ważności karnetu i dla karnetów nie opłaconych będą automatycznie anulowane.

Karnet online
Jeśli wolisz, tak jak przez ostatnie 2 miesiące, ćwiczyć tylko online, udostępniamy 6 zajęć online tygodniowo.
Wykup karnet online i zapisz się na listę „niedziela 10.30”. Każdego dnia od poniedziałku do soboty (w okresie ważności Twojego karnetu) otrzymasz e-maila z linkiem do filmu z zajęć. Link jest ważny 2,5 dnia. (np. film z poniedziałku możesz oglądać aż do środy 23.59). We wtorki, środy i czwartki możesz też brać udział w zajęciach LIVE, z których film oczywiście dostaniesz.

Karnet stacjonarny + online
Wykup ten karnet gdy chcesz brać udział w zajęciach stacjonarnych oraz dodatkowo mieć dostęp do wszystkich zajęć online. Obowiązują zasady z poprzednich rodzajów karnetów. Zapisanie na zajęcia online (niedziela 10.30) zajmuje 1 rezerwację, więc możesz mieć maksymalnie 5 rezerwacji na zajęcia stacjonarne. W sobotę o 10.30 zwalniamy Twoją rezerwację zajęć online.

Multisport
Aby wziąć udział w zajęciach, na stronie jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet aktywuj karnet „Multisport kaucja i dopłata”.
W zakładce członkostwo doładuj portfel o 30 zł kaucji, aby móc zarezerwować 1 zajęcia lub wielokrotność 30 zł, aby dokonać większej ilości rezerwacji (maksymalnie 6, 1 na dzień)
Gdy przyjdziesz na zajęcia, odbijesz kartę i dokonasz dopłaty do karty, kaucja wróci do "portfela".
Jeśli jednak nie odwołasz rezerwacji (najpóźniej 3 godziny przed zajęciami) i nie przyjdziesz, kaucja zostanie pobrana.
Z „portfela” możesz też przed zajęciami opłacać dopłatę do karty. Do 17.06 będzie wynosiła ona 7 zł, a od 18.06 – 10 zł do pojedynczego wejścia.
Aby otrzymać zwrot kwoty w "portfelu" na Twoje konto bankowe napisz na adam@joga.net.pl
Zachęcamy do korzystania z aplikacji mobilnej „Multisport”. Rejestracja wejścia wymaga wtedy tylko okazania dowodu osobistego i zeskanowania kodu QR z telefonu. (Na Ursynowie tylko odbicie karty w terminalu)

OK System
Zasady rezerwacji (wpłata kaucji) jak powyżej. Karnet „OK System kaucja”, bez dopłat.

FitProfit
Czekamy na dopasowanie warunków współpracy do nowych warunków, lub do powrotu poprzednich warunków.

Kody online dla kart Multisport / FitProfit / FitSport
Zapisz się na zajęcia LIVE, jak dotychczas przesyłając kod, datę zajęć i imię nauczyciela na adam@joga.net.pl. Otrzymasz dane do transmisji LIVE na platformie Zoom. W gratisie otrzymasz od nas link (ważny 2,5 dnia) do wybranych oraz 1 kolejnych zajęć tego nauczyciela. Przykładowo przysyłając kod na zajęcia LIVE Eweliny we wtorek otrzymasz film z wtorkowych i piątkowych zajęć Eweliny.

Co z papierowymi karnetami?
Już od teraz możesz zasilić swój „portfel” na koncie efitness o wartość Twojego dotychczasowego karnetu. Wybierz „zakładam konto” na jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet . Przyślij też na adam@joga.net.pl zdjęcie swojego papierowego karnetu, żebyśmy wiedzieli jaka jest wartość niewykorzystanej części.
Środki z „portfela” możesz przeznaczyć na zakup nowych karnetów. Jeśli masz w „portfelu” 30 zł i chcesz kupić karnet za 120 zł, zapłacisz jedynie 90 zł. Resztę pokryje wartość ‘portfela”.
Niestety, nie możesz takiego zakupu zrobić samodzielnie w internecie. Możesz zrobić to w szkole lub możesz dopłacić do „portfela” 90 zł i napisać na recepcjajc@gmail.com , że chcesz opłacić karnet z „portfela”. Wybierz nowy karnet, ale go nie opłacaj. My rozliczymy go z Twojego „portfela”
Tak samo rozliczane będą osoby posiadające obecny karnet online, które od (mamy nadzieję) 1.06 będą chciały przejść na karnet stacjonarny lub stacjonarny+online.
Jeśli obecnie posiadasz karnet na 4 lub 10 wejść - przekażemy niewykorzystaną ilość wejść na Twój nowy karnet.

Zakupu karnetu oraz rezerwacji miejsc w naszym systemie możesz dokonać samodzielnie przez internet, ale także z naszą pomocą w recepcji na Pankiewicza 1. Na Ursynowie obsługa ograniczona jest jedynie do przyjęcia Was na zajęcia.

Działanie ośrodka
Pomiędzy zajęciami mamy 20 minut przerwy na wietrzenie sali, dezynfekcję oraz wymianę grup.
Po skończeniu zajęć opuszczamy ośrodek w ciągu 5 minut. Nowa grupa wpuszczana jest od 15 minut przed zajęciami. Do recepcji podchodzimy pojedynczo. Jedynie podajemy swoje nazwisko w celu potwierdzenia rezerwacji. Osoby z kartami Multisport okazują dowód, odbijają kartę i dokonują dopłaty (z „portfela”efitness, kartą płatniczą lub gotówką). Z OK System okazujemy smsa z potwierdzeniem wejścia. Po rejestracji przechodzimy na salę i zajmujemy wyznaczone miejsca. Prawdopodobnie nie będzie możliwości przebywania w pomieszczeniu recepcji lub szatni, prysznice będą niedostępne.

Wszelkie inne sprawy na recepcji – zakup karnetu, dokonanie rezerwacji, zakupy w sklepiku – załatwiamy poza 20 minutową przerwą między zajęciami, przeznaczoną wyłącznie na sprawne przyjęcie osób wchodzących. W czasie zajęć będziemy dezynfekowali resztę ośrodka.

Liczymy na Wasze zrozumienie i współpracę. Chętnie wysłuchamy Waszych pytań i sugestii :) Jeśli znajdziemy lepsze rozwiązania, jeśli praktyka zweryfikuje nasze pomysły, jeśli wprowadzone będą łagodniejsze rozporządzenia, będziemy na bieżąco dokonać zmian.

Tymczasowy cennik

Drodzy,
w poniedziałek 1 czerwca o 12.00 otwieramy rezerwacje i karnety.
jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet

Przedstawiamy TYMCZASOWY cennik na czas ograniczeń ilości osób na sali.
Musimy wprowadzić rezerwacje miejsc i karnety wyłącznie ilościowe.
Gdy ograniczenia sie skończą, wracamy do starych zasad - karnetów otwartych i otwartych wejść :)
Jeszcze nie ma szczegółowych rozporządzeń, więc nie wiemy ile osób będzie mogło być na sali. Zakładamy, że 16. Liczba ta może ulec zmianie.

Szczegółową informację, jak zarezerwować miejsce znajdziecie na dole tej strony.
Aby dokonać rezerwacji trzeba mieć karnet.
Na zajęcia stacjonarne - karnet stacjonarny, stacjonarny+online lub Multisport/OK System.
Na zajęcia online (6 w tygodniu) - karnet online lub stacjonarny+online.
Użytkownicy kart Multisport i Ok System powinni wpłacić na "portfel" 30 zł kaucji aby dokonać 1 rezerwacji (lub wielokrotność dla większej ilości rezerwacji).
Na początek dajemy możliwość dokonania 6 rezerwacji, potem ilość zwiększymy.

Bardzo się cieszymy się na spotkanie po 12 tygodniach :) 

Drogie Joginki, Drodzy Jogini :)
Już wkrótce od soboty 6 czerwca będziemy mogli znów zobaczyć się na wspólnej praktyce na sali w Joga Centrum. Cieszymy się na to spotkanie i chcemy Was zapewnić, że intensywnie się do niego przygotowujemy.
Naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa Wam oraz naszym nauczycielom i obsłudze.
Przedstawiamy działania, które obecnie w tym celu realizujemy:
1. Do codziennego sprzątania używać będziemy środków wirusobójczych.
2. Zakupiliśmy ozonatory, którymi regularnie będziemy ozonować salę, szatnie i recepcję.
3. Przy wejściu postawiliśmy stojak z płynem do dezynfekcji rąk z dozownikiem łokciowym.
4. Zrobiliśmy w holu oznaczenia na podłogę wyznaczające bezpieczną odległość.
5. Zamontowaliśmy ochronę z plexi na recepcji.
6. Mamy w sprzedaży maseczki, rękawiczki jednorazowe i przyłbice. Wyposażyliśmy też nasz zespół w ten sprzęt.
7. Zablokowaliśmy część wieszaków w szatni, tak aby Wasze okrycia się nie dotykały.
8. Będziemy często dezynfekować klamki, włączniki światła i inne dotykane powierzchnie.
9. Dodaliśmy wentylator obsługujący szatnie i toalety. Filtry w wentylatorze na sali będą wymieniane częściej.
10. W kilku miejscach na sali umieściliśmy dozowniki, którymi będziecie mogli dezynfekować sprzęt.
11. Udostępniamy tylko sprzęt nadający się do dezynfekcji – klocki, krzesła, drabinki. Z sali zniknęły szkolne maty do ćwiczeń. Prosimy o przynoszenie własnych mat i pasków oraz ręcznika. Prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w ten sprzęt np. w naszym sklepie https://joga.sklep.pl/ . Maty, które zostawiacie na sali prosimy trzymać w pokrowcach lub workach foliowych. Cały nasz sprzęt - koce, paski, liny, pasy, pokrowce na bolstery podczas przerwy został wyprany.
12. Wprowadzamy internetową rezerwację miejsc, aby zachować dopuszczalną ilość osób na sali. Karnety będziecie mogli nabywać w internecie poprzez nasz system e-fitness i szybkie przelewy https://jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/
13. Wprowadzamy bezdotykową rejestrację wejść: terminal kart płatniczych, samodzielne odbijanie kart Multisport bez potrzeby składania podpisu.
14. Miejsca na sali będą stałe i oznaczone, tak aby zachować wymaganą odległość między osobami ćwiczącymi.
15. Nauczyciele nie będą dokonywać korekt manualnych, nie będziemy tez proponować ćwiczeń w parach.
16. Pomiędzy zajęciami wprowadzamy 20 minutowe przerwy w celu wywietrzenia sali.
17. Mamy termometry bezdotykowe, którymi nasi nauczyciele i obsługa będzie mierzyła sobie temperaturę po przyjściu do Joga Centrum.
18. Przeszkolimy nasz zespół z zasad bezpieczeństwa, nowego reżimu sanitarnego oraz z dezynfekcji sprzętów.
19. Zaktualizujemy Regulamin Joga Centrum o nowe zasady, których będziemy przestrzegać i których przestrzegania będziemy oczekiwać od Was.
20. Jeżeli pojawią się nowe wytyczne, których nie przewidzieliśmy, natychmiast je wdrożymy.
21. Chcemy dowiedzieć się, co jest obecnie dla Was najważniejsze, co jeszcze możemy zrobić, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo – prosimy o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety https://drive.google.com/open?id=1VoEoZXyfVTnpjvSiXHGXiNo4X99eAthhMx4Rl5oUwVE
22. Jeżeli chcecie ćwiczyć z nami, ale potrzebujecie jeszcze czasu na powrót na salę - pozostawiamy zajęcia online. Sala będzie zajęta w godzinach wieczornych, więc live będzie odbywał się w ciągu dnia. Film będzie jak dotychczas udostępniany. Będzie on ważny przez 3 kolejne dni. Planujemy około 6 zajęć online tygodniowo.
23. Szykujemy się do warsztatów wyjazdowych: w czerwcu na Podlasiu, w lipcu na Mazurach, w sierpniu nad morzem. Czekamy na wytyczne dotyczące zorganizowanych wyjazdów. Tak jak w szkole zadbamy o zachowanie standardów bezpieczeństwa, dystansu.
Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia wkrótce

Od poniedziałku 1 czerwca o 12.00 uruchamiamy karnety i możliwość rezerwowania zajęć.
Gdy pojawią się oficjalne rozporządzenia opisujące zasady, dopasujemy do nich np liczbę osób mogących być na zajęciach (obecnie zakładamy 16 osób).
 
Aby usprawnić proces rejestracji przedstawiamy kolejne kroki.
 1. Wejdź na stronę jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet
 2. Wybierz datę rozpoczęcia karnetu
 3. Wybierz rodzaj karnetu
 4. Podaj swoje imię, nazwisko, email, (opcjonalnie nr telefonu) oraz zaznacz zapoznanie się z regulaminem i zgodę na przestyłanie maili z danymi do zajęć online. 
 5. Kliknij Kup i zapłać
 6. Jeżeli widzisz poniższy obrazek (wybierz rodzaj płatności) już teraz możesz przejść do kalendarza zajęć i dokonać rezerwacji konkretnych zajęć !

 7. Po dokonaniu rezerwacji przejdż do zakładki "Członkostwo", gdzie przy nazwie karnetu znajdziesz pole "Zapłać". Teraz możesz karnet opłacić. Pamiętaj, że rezerwacje bez opłaconego karnetu będą anulowane.

 8. Na koniec ustal swoje hasło do logowania: wejdż w "Moje dane"
 9. Rozwiń "dane podstawowe" i kliknij "zmień hasło".
  Tymczasowe hasło zostało wcześniej wysłane na Twój e-mail. Wpisz je oraz swoje nowe hasło.
 10. Zawsze możesz zresetować hasło klikając "Nie pamiętasz hasła?" na ekranie logowania. Otrzymasz e-mail z nowym hasłem tymczasowym.