Harmonia ciała, serca
i umysłu

Klimatyczny Sylwester z Jogą w Etno Chacie Topolej, Goleszów k/Wisły

27 grudnia 2020 -  stycznia 2021
Prowadzi Adam Bielewicz

*unikalne miejsce w otoczeniu gór Beskidu Śląskiego
*sesje jogi dla początkujących i zaawansowanych
*ćwiczenia na 120 metrowej sali 
*komfortowe pokoje z łazienkami
*wyżywienie wegetariańskie
*bezpłatna opieka dla dzieci w czasie zajęć
*Etnowellness - zabiegi i masaże ze zniżką
*zabawa sylwestrowa - co roku w innym klimacie (jaki w tym roku wkrótce napiszemy:)
*wieczorne warsztaty tańca
*wycieczka na Czantorię Małą
*kulig i przekąska w góralskiej bacówce
*w pobliżu wyciągi narciarskie
*doskonały dojazd z całej Polski

Miejsce 
Etno Chata Topolej www.topolej.pl to unikalne miejsce w otoczeniu gór Beskidu Śląskiego - Równicy, Czantorii oraz Góry Tuł. Topolej to miejsce stworzone z myślą o ludziach ceniących odpoczynek. Bliskość natury, piękny widok na góry, to wymarzone miejsce na medytacje i zajęcia jogi. "Winnica Widokowa" z panoramą na góry Beskidu Śląskiego zaprasza do kącika orientalnego na spotkanie z książką lub do wieczornego wspólnego spędzania czasu. Dla pragnących dodatkowego ukojenia ciała przygotowano Etnowellness - gabinet masażu i innych zabiegów oraz sauna.

Serdeczność ludzi, bliskość natury, głębokie tradycje zakorzenione wśród ludzi, przekazywane z dziada pradziada sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowo gościnne, otwarte na ludzi różnych kultur, tradycji i zainteresowań. Topolej to magiczne miejsce spajające kultury świata, muzykę, tańce, rodzinne spotkania, wypoczynek z dziećmi oraz obcowanie z przyrodą.

Dla miłośników narciarstwa wyciągi: w Ustroniu (Poniwiec 5 km, Czantoria 7km) lub w Wiśle (15km).

Etno Chata Topolej zapewnia komfortowe, przestronne pokoje z łazienkami. Każdy pokój zaprojektowany z myślą o różnej kulturze świata, jest więc np. pokój buddyjski, prowansalski. Do tego łazienki równie bajeczne jak pokoje.
Będziemy ćwiczyć  w 120 metrowej sali  na parterze,  z widokiem na góry i z wyjściem na taras oraz ogród. Sala posiada ścianę z lustrami oraz kominek. Na pierwszym piętrze mieści się "Winnica Widokowa" - miejsce przy tarasie, z którego panorama rozpościera się na okoliczne góry. 

Zajęcia jogi prowadzi Adam Bielewicz
Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kinezypsychoprofilaktyka. Praktykuje jogę od 27 lat, od 24 uczy. Rozpoczynał ćwicząc i ucząc u Sławomira Bubicza, 19 lat temu założył Joga! Centrum - jedną z najstarszych i najpopularniejszych szkół jogi w Polsce w której uczyło się wielu obecnych nauczycieli jogi. 3 razy przebywał w Indiach w Instytucie BKS Iyengara w Punie, gdzie uczył się u Geety i Prashanta Iyengar oraz R. Shah. Uczestniczył w warsztatach wielu wspaniałych nauczycieli: Faeqa Birii we Francji, Louis Steinberg i Marian Garfinkel z USA, Gabrielli Giubilaro z Włoch, Rity Keller i Michaela Forbesa z Niemiec oraz najlepszych polskich nauczycieli.

 W programie
• dwie tematyczne sesje jogi dziennie, zajęcia dla osób początkujących i zaawansowanych. Każde zajęcia poświęcone będą konkretnej grupie pozycji, pracy nad przygotowaniem ciała, pogłębieniem naszych możliwości i świadomości ruchu i dopełniającemu zakończeniu. Poranne zajęcia jogi poświęcone będą praktyce pobudzającej, rozgrzewającej, dającej wewnętrzne ciepło. Popołudniowe zajęcia łagodniejsze, rozmiękczające, rozluźniające wraz z sesją ćwiczeń oddechowych i medytacją pozwolą nam zregenerować się i wyciszyć.
• Poranna herbata i owoc oraz dwa pełne wegetariańskie posiłki dziennie
• Biblioteczka jogiczna 

Rozkład zajęć
Niedziela 27.12
19.00 – 20.00 Joga
20.20 Kolacja
21.00 Spotkanie otwierające, sklepik jogiczny, rozliczenie obozu 

Poniedzialek 28.12 – sobota 2.01
8.00 – 8.20 Herbata i owoc
8.20 – 10.40 Joga
(8.20 – 9.50 Joga początkujący)
11.00 Obiad
po obiedzie czas wolny, wycieczka na Czantorię Małą, Kulig
16.20 – 18.20 Joga
18.20 – 18.50 Relaks, ćwiczenia oddechowe, medytacja
19.10 Kolacja
20.00 Warsztaty tańca
Kończymy w sobotę obiadem

Ponadto
Zabawa Sylwestrowa. Wyśmienita zabawa do rana, pokaz fajerwerków, lampka szampana, wyborne menu sylwestrowe. 

- Wieczorne warsztaty tańca (bezpłatnie). Połączenie relaksu, integracji i aktywności fizycznej, taniec pełen swobody i radości dostępny dla wszystkich niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, także dla tych, którzy myślą, że nie potrafią tańczyć.

• Możliwość korzystania z zabiegów i masaży: masaż ayurwedyjski, klasyczny, orientalny, zabiegi na ciało i twarz. Zniżki dla uczestników obozu 15%
Zapisy 665-668-228
• Bezpłatna opieka dla dzieci w czasie zajęć jogi
• Wycieczka na Czantorię Małą
• Kulig i przekąska w góralskiej bacówce
• Bezpłatny internet bezprzewodowy
• Bezpieczny parking

Rozpoczynamy w niedzielę 27 grudnia zajęciami o godz. 19,00, kończymy w sobotę 2 stycznia obiadem.

Koszt od osoby
Pokoje 2,3 osobowe - 1990 zł
Osoby towarzyszące (nie biorące udziału w zajęciach): koszt mniejszy o 130zł.
Dzieci 3-12 lat –  950 zł
Dzieci do 3 lat – pobyt gratis (jeśli dziecko śpi na łóżku z rodzicami) lub 700 zł w przypadku zajmowania osobnego łóżka
Dodatkowe śniadania : Dzieci 3-10 lat - 10zł, powyżej 10 lat - 15zł

Prosimy o przywiezienie mat do ćwiczeń. Pozostały sprzęt będzie na sali.

Rezerwuję

Rezerwacje 
Ponieważ liczba miejsc w ośrodku jest ograniczona zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów.
Rezerwacji dokonuje się poprzez wypełnienie formularza zgłoszenia oraz wpłatę zadatku 400 zł od osoby bezpośrednio w Joga Centrum, Pankiewicza 1 lub na stronie jogacentrum-warszawa.cms.efitness.com.pl/kup-karnet lub na konto Joga Centrum Adama Bielewicza 11 1140 2004 0000 3002 3466 4893. W tytule przelewu prosimy wpisać Joga Grudzień. W przypadku wpisu na listę i braku wpłaty w ciągu 7 dni rezerwacja jest anulowana. Pozostała kwota płatna gotówką w dniu przyjazdu. O miejscach decyduje kolejność wpłat. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do 21 grudnia zwracamy wpłatę, po tym terminie zwrot tylko gdy inna osoba zajmie zwolnione miejsce.

Dodatkowe informacje, m.in. o dostępnych pokojach: Grażyna 509 014 208, info@joga.net.pl

Serdecznie zapraszam
Adam Bielewicz 

Dojazd
Etno Chata Topolej, 43-440 Goleszów Równia k/Ustronia, ul. Wiejska 22A, 
telefon 665 668 228