uczymy od 20 lat

Harmonia ciała, serca
i umysłu

Rozkład zajęć

na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem

Centrum, Pankiewicza 1 (domofon 26)           

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  7.00-8.30
ogólna 
Magda

7.00-8.30
ogólna
Agata

7.00-8.30
ogólna
Paweł
7.00-8.30
ogólna
Marta

8.15-9.00

ćw. oddechowe
Paweł

 

9.00-10.30
ogólna 
Khrystyna
9.00-10.30
początkująca
Ewelina

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-10.30
początkująca 
Paweł

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-11.00
ogólna plus
Paweł 

9.00-10.30
ogólna
26.05 Ewelina
2.06 Paweł

11.00-12.30

joga
po 50-tce
Khrystyna


11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek 
  11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek
11.00-12.30
początkująca 
Paweł
10.30-12.00
początkująca
26.05 Ewelina
2.06 Paweł
15.30-17.00
ogólna
Paweł
15.30-17.00
łagodna
Kamila
15.30-17.00
początkująca 
Paweł 
15.30-17.00
łagodna
Ewelina
15.30-17.00
początkująca 
Ewelina
12.30-14.00
kobieca 
Magda
12.00-13.30
ogólna
26.05 Ewelina
2.06 Paweł
17.00-18.30
początkująca 
Paweł 
17.00-18.30
ogólna
Kamila
17.00-18.30 
ogólna
Paweł
17.00-18.30
ogólna
Ewelina
17.00-18.30
tematyczna 
Ewelina
17.00-18.30
ogólna
Ewelina

17.00-18.30
ogólna
Adam

18.30-20.00
ogólna
Marek 
18.30-20.00
początkująca
Paweł
18.30-20.00
ogólna
Adam 
18.30-20.00
początkująca 
Agata
18.30-20.00
ogólna
Adam  
 


20.00-21.30

zdrowie
kręgosłupa
Marek

20.00-21.30
ogólna
Paweł
20.00-21.30 
początkująca 
Adam 
20.00-21.30
ogólna
Agata
20.00-21.30
początkująca 
Adam 
   Dzień Otwarty
2 czerwca
15.00 - 17.00
Adam  

Ursynów, Koncertowa 8
(wejście N przy sali gimnastycznej - na prawo od wejścia głównego do szkoły) 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  20.00-21.30
początkująca 
i ogólna
Magda

20.00-21.30
początkująca 
i ogólna
Adam


  9.00-10.30
początkująca 
i ogólna
Adam

Zastępstwa 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

      23 maja
Ursynów
20.00 Ania
  25 maja
17.00 Justyna
 
  28 maja
9.00 Adam
    7 czerwca
15.30 Marta
18.30 Ewelina
20.00 Ewelina
  9 czerwca
17.00
Ursynów
9.00

Grupa tematyczna

piątki 17,00-18,30
prowadzi Ewelina Godlewska

10 maja - regeneracja
17 maja - rozciąganie nóg
24 maja - joga dla biegaczy
31 maja - otwieramy biodra