działamy od 19 lat

Harmonia ciała, serca
i umysłu

Rozkład zajęć

 na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem

Centrum, Pankiewicza 1 (domofon 26)           

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  7.00-8.30
ogólna 
Magda

7.00-8.30
ogólna
Adam

7.00-8.30
ogólna
Paweł
7.00-8.30
ogólna
Agata

8.15-9.00

ćw. oddechowe
Paweł

 

9.00-10.30
ogólna 
Khrystyna
9.00-10.30
początkująca
Ewelina

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-10.30
początkująca 
Paweł

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-11.00
ogólna plus
Paweł 

9.00-10.30
ogólna
17.06 Ewelina
24.06 Khrystyna

11.00-12.30

joga
po 50-tce
Khrystyna


11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek 
  11.00-12.30
joga
po 50-tce
Dawid
11.00-12.30
początkująca 
Paweł
10.30-12.00
początkująca
17.06 Ewelina
24.06 Khrystyna
15.30-17.00
ogólna
Paweł
15.30-17.00
łagodna
Kamila
15.30-17.00
początkująca 
Paweł 
15.30-17.00
łagodna
Ewelina
15.30-17.00
początkująca 
Ewelina
12.30-14.00
kobieca 
Magda
12.00-13.30
ogólna 
17.06 Ewelina
24.06 Khrystyna
17.00-18.30
początkująca 
Paweł 
17.00-18.30
ogólna
Kamila
17.00-18.30 
ogólna
Paweł
17.00-18.30
ogólna
Ewelina
17.00-18.30
tematyczna 
Ewelina
17.00-18.30
ogólna
Ewelina

17.00-18.30
ogólna
Agata

18.30-20.00
ogólna
Marek 
18.30-20.00
początkująca
Paweł
18.30-20.00
ogólna
Adam 
18.30-20.00
początkująca 
Marek
18.30-20.00
ogólna
Adam  
 


20.00-21.30

zdrowie
kręgosłupa
Marek

20.00-21.30
ogólna
Paweł
20.00-21.30 
początkująca 
Adam 
20.00-21.30
ogólna
Marek
20.00-21.30
początkująca 
Adam 
  Dzień Otwarty
niedziela
17 czerwca
14.00 - 17.00 
Adam  

Ursynów, Koncertowa 8 (wejście N przy sali gimnastycznej - na prawo od wejścia głównego do szkoły) 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela


18.30-20.00
początkująca 
i ogólna
Magda

18.30-20.00
początkująca 
i ogólna
Adam


  9.00-10.30
początkująca 
i ogólna
Adam

 Zastępstwa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

        15 czerwca
18.30 Dawid
20.00 Justyna
   
18 czerwca
18.30 Dawid
20.00 Dawid
  20 czerwca
9.00 Agata
11.00 Agata
21 czerwca
18.30 Adam
20.00 Adam
Ursynów
18.30 Magda
22 czerwca
9.00 Dawid
18.30 Kamila
20.00 Kamila
  24 czerwca
Ursynów
9.00 Magda

Grupa tematyczna

piątki 17,00-18,30
prowadzi Ewelina Godlewska

1 czerwca - otwieranie klatki piersiowej
8 czerwca - wzmacnianie ramion
15 czerwca - wzmacnianie nóg
22 czerwca - otwieranie bioder w kierunku upavistha konasany
29 czerwca - relaks i regeneracja