uczymy od 19 lat

Harmonia ciała, serca
i umysłu

Rozkład zajęć

na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem

Rozkład zajęć 2 lipca - 2 września 2018

 

Centrum, Pankiewicza 1 (domofon 26)           

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  7.00-8.30
ogólna 
Magda

 

7.00-8.30
ogólna
Paweł

 

 

9.00-10.30
ogólna 
Khrystyna
9.00-10.30
początkująca
Ewelina

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-10.30
początkująca 
Paweł

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-10.30
ogólna
Paweł 

 

11.00-12.30

joga
po 50-tce
Khrystyna


11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek 
  11.00-12.30
joga
po 50-tce
Dawid
10.30-12.00
początkująca 
Paweł
10.30-12.00
początkująca
19,26.08 Kamila
15.30-17.00
ogólna
Paweł
15.30-17.00
łagodna
Kamila
15.30-17.00
początkująca 
Paweł 
15.30-17.00
łagodna
Ewelina
15.30-17.00
początkująca 
Ewelina
12.00-13.30
kobieca 
Magda
12.00-13.30
ogólna
19,26.08 Kamila
17.00-18.30
początkująca 
Paweł 
17.00-18.30
ogólna
Kamila
17.00-18.30 
ogólna
Paweł
17.00-18.30
ogólna
Ewelina
17.00-18.30
tematyczna 
Ewelina
17.00-18.30
ogólna
Ewelina

17.00-18.30
ogólna
Agata

18.30-20.00
ogólna
Marek 
18.30-20.00
początkująca
Paweł
18.30-20.00
ogólna
Adam 
18.30-20.00
początkująca 
Marek
18.30-20.00
ogólna
Adam  
 


20.00-21.30

zdrowie
kręgosłupa
Marek

20.00-21.30
ogólna
Paweł
20.00-21.30 
początkująca 
Adam 
20.00-21.30
ogólna
Marek
20.00-21.30
początkująca 
Adam 
  Dzień Otwarty
9 września
 
14.00 - 17.00
Adam   

Ursynów, Koncertowa 8 - w wakacje nie ma zajęć

 Zastępstwa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

        17 sierpnia
15.30 Agata
17.00 Agata
18 sierpnia
9.00 Adam
10.30 Adam
17.00 Adam
19 sierpnia
10.30 Kamila
12.00 Kamila
20 sierpnia
9.00 Kamila
11.00 Kamila
15.30 Agata
17.00 Agata
21 sierpnia
9.00 Ania
18.30 Ania
20.00 Ania
22 sierpnia
15.30 Agata
17.00 Agata
18.30 Ania
20.00 Ania
23 sierpnia
7.00 Kamila
9.00 Kamila
24 sierpnia
11.00 Ania
18.30 Ewelina
20.00 Ania
25 sierpnia
9.00 Ania
10.30 Ania
26 sierpnia
10.30 Kamila
12.00 Kamila
27 sierpnia
9.00 Kamila
11.00 Kamila
15.30 Agata
17.00 Agata
28 sierpnia
18.30 Ewelina
20.00 Ewelina
29 sierpnia
15.30 Agata
17.00 Agata
18.30 Dawid
20.00 Dawid
30 sierpnia
7.00 Kamila
9.00 Kamila
31 sierpnia
18.30 Ewelina
20.00 Dawid
1 września
9.00
10.30
2 września
10.30 Adam
12.00 Adam

Grupa tematyczna

piątki 17,00-18,30
prowadzi Ewelina Godlewska

3 sierpnia - wzmacniamy brzuch
10 sierpnia - pozycje odwrócone
17 sierpnia - elastyczność bioder (Agata)
24 sierpnia - powitania słońca
31 sierpnia - relaks i regeneracja