uczymy od 19 lat

Harmonia ciała, serca
i umysłu

Relaksacyjny seans medytacyjny z mantrami i misami tybetańskimi

niedziela 25 marca 2018
19.00 - 20.00

Jak mawiają mędrcy z Indii : "Aby oczyścić ciało zażywamy kąpieli, aby oczyścić umysł i duszę - medytujemy i recytujemy mantry."

MISY - Historia mis dźwiękowych sięga tysięcy lat a ich zbawienny wpływ na kondycję psychofizyczną wykorzystywany jest po dziś dzień podczas sesji medytacyjnych oraz stosuje się je w naturoterapii. Wibracje mis tybetańskich wprowadzają w stan relaksu i odprężenia oraz głębokiej medytacji. Fale akustyczne wpływają na nas na poziomie komórkowym, przywracając im pierwotną pamięć i częstotliwość, wibracje zdrowia i witalności. Umożliwiają dostęp do intuicji a także harmonizują nasze czakry, balansują i stabilizują nasz umysł. W naszym sercu tworzy się czysta przestrzeń, dzięki czemu zyskujemy przejrzystość umysłu a organizm bezwysiłkowo i samoistnie powraca do równowagi. Podczas seansu rozpuszczają się emocjonalne blokady, niwelowane są napięcia skumulowane w ciele, uwalniamy się od niepotrzebnych, skostniałych wzorców, zyskując poczucie harmonii, błogości oraz zwiększonej świadomości. Energia przepływa przez nas swobodnie, dając poczucie lekkości i spokoju.

MANTRY - mantra, to wibracyjny klucz otwierający dostęp do czystego wymiaru energii. Posiada moc oczyszczającą umysł z błędów i zasłon. Mantry działają pozytywnie na ciało i otoczenie. Oczyszczają, porządkują i harmonizują energię w ciele, umyśle i przestrzeni. Sam wyraz "mantra" oznacza w przybliżeniu "wyzwolony umysł" lub ochronę umysłu. Wibracje dźwięku wytworzone przez mantrę wzbudzają wibracje w sferze eterycznej i wywołują w niej fale mające harmonizujący wpływ na nasze ciało eteryczne, astralne i mentalne oraz duszę zestrajając je w jedność. Mantra jest jedną z najistotniejszych metod duchowej praktyki, prowadzących do wyzwolenia i oświecenia.

 wstęp: 35 zł
* sesja odbywa się na leżąco

Prowadząca:
Anna Patrini – wokalistka/muzyk, zajmująca się od kilku lat terapią dźwiękiem. Stosuje w swej pracy misy tybetańskie, mantry oraz uzdrawiającą energię Reiki. Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne w kraju i za granicą w miejscach związanych z Jogą, Buddyzmem oraz szeroko pojętym rozwojem duchowym.

Facebook: https://www.facebook.com/patrinimantrini/