uczymy od 20 lat

Harmonia ciała, serca
i umysłu

Odmładzająca joga twarzy

Sobota - niedziela 26 - 27 maja 14.30 - 16.30
Prowadzi Khrystyna Struk

Zapraszam wszystkich na weekend z Jogą Pięknej Twarzy gdzie podzielę się z Wami moim doświadczeniem i wiedza na ten temat. Spotykamy się tradycyjnie w Joga Centrum Adama Bielewicza i w kameralnej grupie oraz w przyjaznej atmosferze zadbamy o siebie i swoją piękna twarz.

JOGA PIĘKNEJ TWARZY
Autorski i skuteczny program pracy z twarzą dająca możliwość zadbania o swoje autentyczne piękno w naturalny i bezinwazyjny sposób. Metoda oparta jest na naturalnych ruchach twarzy, szyi i głowy. Składa się z wyselekcjonowanych ćwiczeń, japońskiego automasażu i akupresury twarzy.

Joga twarzy to doskonały sposób na młodszy i piękniejszy wygląd. Jest to alternatywa dla medycyny estetycznej. Ćwicząc twarz, można wymodelować mięśnie twarzy i szyi. Regularne ćwiczenie poprawiają elastyczność mięśni oraz skóry twarzy. Redukują głębokość zmarszczek i nadają cerze jednolity koloryt. Regularne ćwiczeń pomagają zachować promienny i wyraźnie młodszy wygląd. Jogę twarzy można stosować także w celach zdrowotnych np. po wylewie po to by sparaliżowana część twarzy wróciła do swojej naturalnej mimiki. 

Na warsztacie:
anatomii twarzy, fakty i mity o dbaniu twarzy, składniki w kosmetykach - czego unikać, ćwiczenia praktyczne na co dzień, automasaż japoński twarzy, masaż baką chińską, punkty akupresury.

Cel:
1. Uświadomienie że nasza twarz składa się z ponad 50 mięśni oraz, że ćwicząc ciało nie możemy jej pomijać.
2. Przyswojenie wiedzy w tej dziedzinie tak żeby samodzielnie ćwiczyć twarz w domu
3. Wyrobienie nowego i zdrowego nawyku

ZAPISY
Zgłoszenia są przyjmowane przez SMS na nr 737842198 wpisując: JPT - automasaż, imię i nazwisko, 1 lub 2 (w zależnością od opcji)
Inwestycja: 1) 2 dni - 180 zł , 2) 1 dzień - 100 zł - płatne na miejscu gotówką.
Miejsce: CENTRUM, Pankiewicza 1 przy metrze Centrum (domofon 26)

Khrystyna Struk - certyfikowana Trenerka Facefitnessu. Ukończyła kurs Masażu Japońskiego Twarzy. Dyplomowana Instruktorka Jogi z uprawieniami państwowymi. Instruktorka jogi indywidualnie i grup. Tancerka. Współorganizatorka beWell Festiwalu. Promuje zdrowy i aktywny styl życia. Jest osobą o wielu pasjach. Interesuje się ayurwedą i stawia na rozwój osobisty. Jest pełna energii i dzieli się tą energią z innymi.

Zapraszam na moją strone www.stresslessyoga.pl