Odmładzająca joga twarzy

Sobota 10 lutego 15.00 - 16.30
Prowadzi Khrystyna Struk

Na Wasze liczne prośby i w związku z ogromnym zainteresowaniem jogą twarzy rusza kolejne warsztaty Jogi Pięknej Twarzy. Spotykamy się tradycyjnie w wyjątkowym miejscu i w kameralnej grupie oraz w przyjaznej atmosferze zadbamy o siebie i nasze potrzeby.

Kilka słów czym jest JOGA TWARZY.
Joga twarzy to naturalny i doskonały sposób na młodszy i piękniejszy wygląd. Jest to alternatywa dla medycyny estetycznej. Ćwicząc twarz, tak jak ciało, można wymodelować mięśnie twarzy i szyi. Regularne ćwiczenie poprawiają elastyczność mięśni oraz skóry twarzy. Redukują głębokość zmarszczek i nadają cerze jednolity koloryt. Regularne ćwiczeń pomagają zachować promienny i wyraźnie młodszy wygląd. Jogę twarzy można stosować także w celach zdrowotnych np. po wylewie po to by funkcje sparaliżowanej twarzy wróciły do swoich naturalnych odruchów. 

Jogę twarzy zaczynamy od rozgrzewki. Następnie przechodzimy do ćwiczeń właściwych obejmujących całą twarzy i szyje. Po kolei ćwiczymy każdą partię zaczynając od góry. Kończyny ćwiczenia rozluźniającym automasażem oraz szerokim i pięknym uśmiechem.
Warsztat będzie podzielony na bloki:
- teoria – wykład nt. anatomii twarzy
- praktyka – ćwiczenia praktyczne na co dzień 
- automasaż twarzy

Cel?! Uświadomienie że nasza twarz składa się z ponad 50 mięśni oraz, że ćwicząc ciało nie możemy jej pomijać. Na warsztacie rozpoznamy grupy mięśniowe twarzy. Nauczymy się ćwiczeń dla poszczególnych partii twarzy oraz automasażu.

ZAPISY
Zgłoszenia są przyjmowane przez SMS na nr 737842198 wpisując: JPT - automasaż, imię i nazwisko

Inwestycja: 100 zł płatne na miejscu

Miejsce: CENTRUM, Pankiewicza 1 przy metrze Centrum (domofon 26)

Kto prowadzi: 
Khrystyna Struk - certyfikowana Trenerka Facefitnessu. Ukończyła kurs Masażu Japońskiego Twarzy. Dyplomowana Instruktorka Jogi z uprawieniami państwowymi. Instruktorka jogi indywidualnie i grup. Tancerka. Współorganizatorka beWell Festiwalu.
Promuje zdrowy i aktywny styl życia. Jest osobą o wielu pasjach. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe miejsca i poznawać ludzi. Przez kilka lat tancerka Teatru Tańca Inoj. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Miłośniczka crossfitu i sportów deskowych. Kocha muzykę, książki i teatr. Organizuje warsztaty dla dzieci i kobiet. Interesuje się ayurwedą i stawia na rozwój osobisty. Podchodzi holistycznie do siebie i swojego nauczania. Jest pełna energii i dzieli się tą energią z innymi.

Zapraszam na moją strone www.stresslessyoga.pl