uczymy od 19 lat

Harmonia ciała, serca
i umysłu

Rozkład zajęć

na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść 10 minut przed rozpoczęciem

Centrum, Pankiewicza 1 (domofon 26)           

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  7.00-8.30
ogólna 
Magda

7.00-8.30
ogólna
Agata

7.00-8.30
ogólna
Paweł
7.00-8.30
ogólna
Adam

8.15-9.00

ćw. oddechowe
Paweł

 

9.00-10.30
ogólna 
Khrystyna
9.00-10.30
początkująca
Ewelina

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-10.30
początkująca 
Paweł

9.00-10.30
ogólna 
Marek 
9.00-11.00
ogólna plus
Paweł 

9.00-10.30
ogólna
23.09 Paweł
30.09 Ewelina

11.00-12.30

joga
po 50-tce
Khrystyna


11.00-12.30
joga
po 50-tce
Marek 
  11.00-12.30
joga
po 50-tce
Dawid
11.00-12.30
początkująca 
Paweł
10.30-12.00
początkująca
23.09 Paweł
30.09 Ewelina
15.30-17.00
ogólna
Paweł
15.30-17.00
łagodna
Kamila
15.30-17.00
początkująca 
Paweł 
15.30-17.00
łagodna
Ewelina
15.30-17.00
początkująca 
Ewelina
12.30-14.00
kobieca 
Magda
12.00-13.30
ogólna 
23.09 Paweł
30.09 Ewelina
17.00-18.30
początkująca 
Paweł 
17.00-18.30
ogólna
Kamila
17.00-18.30 
ogólna
Paweł
17.00-18.30
ogólna
Ewelina
17.00-18.30
tematyczna 
Ewelina
17.00-18.30
ogólna
Ewelina

17.00-18.30
ogólna
Agata

18.30-20.00
ogólna
Marek 
18.30-20.00
początkująca
Paweł
18.30-20.00
ogólna
Adam 
18.30-20.00
początkująca 
Marek
18.30-20.00
ogólna
Adam  
 


20.00-21.30

zdrowie
kręgosłupa
Marek

20.00-21.30
ogólna
Paweł
20.00-21.30 
początkująca 
Adam 
20.00-21.30
ogólna
Marek
20.00-21.30
początkująca 
Adam 
  Dzień Otwarty
7 października 
14.00 - 17.00
Adam 

Ursynów, Koncertowa 8
(wejście N przy sali gimnastycznej - na prawo od wejścia głównego do szkoły) 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

  20.00-21.30
początkująca 
i ogólna
Magda

20.00-21.30
początkująca 
i ogólna
Adam


  9.00-10.30
początkująca 
i ogólna
Adam

Zastępstwa 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

          22 września
12.30 Ewelina
 
  2 października
9.00 Adam
  4 października
15.30 Marta Jabłońska
17.00 Marta Jabłońska
5 października
15.30 Marta Jabłońska
17.00 Marta Jabłońska
6 października
17.00 Adam
 

Grupa tematyczna

piątki 17,00-18,30
prowadzi Ewelina Godlewska

7 września - wygięcia do tyłu
14 września - pozycje stojące ze skrętem
21 września - wzmacnianie ramion
28 września - wprowadzenia do stania na głowie